Zadzwoń
Napisz
Opcje ustawień

Aktualności

Podziękowania dla ratowników - Wydminy

20 Luty 2024

Podziękowania dla ratowników - Wydminy

Podziękowania dla Ratowników Wydminy

Ratownicy z Zespołu Ratownictwa Medycznego Olmedica w Olecku z Wydmin – to RATOWNICY, NA KTÓRYCH MOŻNA POLEGAĆ.

Mąż nie wierzył w Ratowników z Pogotowia, ale gdy wezwałam do niego karetkę był bardzo mile zaskoczony. Duża wiedza medyczna, ogromna empatia i uprzejmość. Wysoki poziom. Mąż wrócił właśnie ze szpitala, gdzie wykonano mu angioplastykę wieńcową, wrócił z ogromną gorączką. Natychmiast został osłuchany, wykonali EKG, porównali z wynikami ze szpitala, sprawdzili dokładnie dokumentację medyczną. Wysłali wyniki do Szpitala w Ełku celem konsultacji, skonsultowali. Zadawali mnóstwo pytań na temat chorób jakie mąż przechodził, tłumaczyli działanie leków.

Jesteśmy im bardzo wdzięczni i już wiemy, że na Ratownikach można polegać.

Zespół, o którym piszemy to dwóch Ratowników – Marek CZARNIECKI i Maciej KAZINIEC. Niejednokrotnie słyszeliśmy bardzo pochlebne opinie o tym zespole w Starych Juchach i okolicach. Z Ełku tez docierały takie informacje.

Teraz przekonaliśmy się sami.

Wierzą, że wszyscy RATOWNICY są właśnie tacy i serdecznie wszystkich pozdrawiamy.

Dziękujemy im bardzo.

© 2024 "OLMEDICA sp. z o.o. w Olecku" Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Tworzenie stron internetowych Jellinek Tworzenie stron internetowych Jellinek
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies