Zadzwoń
Napisz
Opcje ustawień

Aktualności

!!! Apel do wszystkich mieszkańców !!!

26 Kwiecień 2020

!!! Apel do wszystkich mieszkańców !!!

Szanowni Państwo,

     Wczoraj wieczorem z powodu świadomego wprowadzenia w błąd zespołu ratownictwa medycznego musieliśmy wyłączyć na kilka godzin z dyżuru jedyną w Olecku karetkę, a ratownicy medyczni musieli zostać odizolowani i przebywają obecnie w kwarantannie do uzyskania wyniku pacjenta. Zastąpić ich musiała nowa zmiana.

     Apelujemy o rozsądek i odpowiedzialność. Takie zachowania, poza konsekwencjami prawnymi dla osób wprowadzających nas świadomie w błąd, powodują również zagrożenie dla zdrowia i życia personelu medycznego oraz ich rodzin. Bezpośrednio również wpływają na obniżenie poziomu bezpieczeństwa mieszkańców przez wykluczenie z dyżuru na wiele godzin zespołów ratownictwa medycznego. 

     Wiemy, że znakomita większość naszych mieszkańców zachowuje się wręcz wzorowo i daje z siebie często więcej niż musi. Jesteśmy Wam za to bardzo wdzięczni. 

     Prosimy o uczciwość i współpracę ze wszystkimi służbami ratunkowymi.

     Mamy nadzieję, że wszystko skończy się dobrze i ratownicy wrócą niebawem do pracy.   

Katarzyna Mróz
Prezes Zarządu „Olmedica”  w Olecku

© 2023 "OLMEDICA sp. z o.o. w Olecku" Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Tworzenie stron internetowych Jellinek Tworzenie stron internetowych Jellinek
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies