Zadzwoń
Napisz
Opcje ustawień

Aktualności

Podziękowania

08 Kwiecień 2024

Podziękowania

Szanowni Państwo. 

 W imieniu swoim, żony oraz córki Diany chciałbym skierować serdeczne podziękowanie, za opiekę jaką otrzymała moja żona w Państwa placówce w nocy w dniu 02.04.24r, podczas pobytu na oddziale ginekologiczno-położniczym. 

 Trudno jest wymienić wszystkie osoby personelu medycznego z imienia i nazwiska, tak aby nikogo nie pominąć i nie urazić, które w tym dniu i następnych dniach towarzyszyły żonie na w.w oddziale, oraz ubrać w słowa naszą wdzięczność. 

 Opieka jaką otrzymała jest w naszej opinii na najwyższym poziomie, pełna zaangażowania, empatii i profesjonalizmu wszystkich osób tam pracujących. 

 Dziękujemy serdecznie zespołowi pielęgniarek oraz lekarzowi dyżurnemu, którzy w pierwszych minutach naszego nocnego i należy dodać nagłego pobyty podjęli czynności medyczne, całemu zespołowi bloku porodowego na czele z wybitnym specjalistą w swej dziedzinie ordynatorem Dr. Robertem Chrostowskim, wszystkim Paniom pielęgniarkom wraz z ogromnie serdeczną Panią oddziałową Beatą, którzy opiekowali się moją żoną i naszym nowo narodzonym dzieckiem. 

   Gratulujemy Państwu takiego zespołu i cieszymy się że mogliśmy być pod Waszą opieką. 

   Życzymy wszelkiej pomyślności wszystkim Państwu w Waszej jakże trudnej i pięknej misji, dalszych sukcesów i zadowolonych pacjentów. 

 

           Z wyrazami szacunku Adrian Dworzecki 

© 2024 "OLMEDICA sp. z o.o. w Olecku" Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Tworzenie stron internetowych Jellinek Tworzenie stron internetowych Jellinek
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies