Zadzwoń
Napisz
Opcje ustawień

Aktualności

Wielki Sukces Ratowników Medycznych OLMEDICA

13 Styczeń 2023

Wielki Sukces Ratowników Medycznych OLMEDICA

Z ogromną radością informujemy o kolejnym wielkim sukcesie ratowników medycznych „Olmedica” w Olecku Sp. z o.o.

W dniach 10-12 stycznia 2023 r. w Szczyrku odbyły się XVII Międzynarodowe Zimowe Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym. W zawodach wystartowały 34 najlepsze ekipy ratunkowe z Polski.

Nasi ratownicy w składzie: Izabela Gorlo, Marcin Mielniczek, Łukasz Jermak w końcowej klasyfikacji zajęli Il miejsce zdobywając puchar Ministra Zdrowia. Otrzymali również puchar dla najlepszego zespołu w konkurencji: „Szybcy i wściekli”. Ratownicy zostali nagrodzeni voucherem na zakupy w specjalistycznym sklepie medycznym o wartości 2000,00 zł.

Jesteśmy dumni z osiągnieć naszego zespołu potwierdzających ich najwyższe kwalifikacje zawodowe, zapał i ogromną motywację do wykonywanego zawodu. Ich umiejętności podziwiamy na co dzień przyglądając się efektom ich pracy, a osiągniecia w zawodach przynoszą nam dodatkowo ogromną radość i napawają dumą.

Gratulujemy naszym Wspaniałym Kolegom, życzymy kolejnych sukcesów i wszystkiego co najlepsze w życiu.

© 2024 "OLMEDICA sp. z o.o. w Olecku" Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Tworzenie stron internetowych Jellinek Tworzenie stron internetowych Jellinek
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies