Zadzwoń
Napisz
Opcje ustawień

Aktualności

Akademia diabetyka - samokontrola w cukrzycy

26 Kwiecień 2020

Akademia diabetyka - samokontrola w cukrzycy

Dnia 24.02.2015 r. odbyło się w naszym Szpitalu spotkanie w ramach Akademii diabetyka.

Było to pierwsze spotkanie w ramach cyklu spotkań zorganizowane pod patronatem firmy Bayer, dedykowane do pacjentów chorujących na cukrzycę.
Tematem przewodnim była "Samokontrola w curzycy", która jest nieodzownym elementem leczenia tej choroby. Szkolenie dotyczące zagadnień związanych z cukrzycą przeprowadziła pielęgniarka koordynująca - Alicja Nowik, natomiast z tematem dotyczącym wytycznych PTD, co do częstotliwości pomiarów glikemii, zapoznała naszych pacjentów przedstawicielka Firmy Bayer - Agnieszka Wierzchowska. Na spotkanie przybyło ok 25 pacjentów, którzy z ogromnym zainteresowaniem słuchali wykładu.

Po spotkaniu każdy z uczestników mógł otrzymać materiały edukacyjne dotyczące tematu spotkania pacjenci zostali też zaopatrzeni w dzienniczki samokontroli oraz glukometry, które pacjentom przekazała Pani Alicja Nowik w celu dokonywania dokładniejszej i precyzyjniejszej samokontroli glikemii.

© 2024 "OLMEDICA sp. z o.o. w Olecku" Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Tworzenie stron internetowych Jellinek Tworzenie stron internetowych Jellinek
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies