Zadzwoń
Napisz
Opcje ustawień

Aktualności

Akademia diabetyka "Zasady żywienia w cukrzycy czyli diabetyk na widelcu"

26 Kwiecień 2020

Akademia diabetyka "Zasady żywienia w cukrzycy czyli diabetyk na widelcu"

Dnia 20.03.2014 w Szpitalu odbyło się II spotkanie w ramach Akademii Diabetyka.
Temat szkolenia dotyczył tym razem zasad żywienia w cukrzycy. Szkolenie przeprowadziła mgr Anna Żędziań, dietetyk z Ośrodka Diabetologiczno - Internistycznego w Białymstoku.
Na spotkanie przybyła grupa pacjentów biorących już udział w I części Akademii ale też sporo nowych pacjentów z cukrzycą.
Pacjenci tym razem dowiedzieli się co jeść, jak przygotowywać potrawy żeby były zdrowe i nie wpływały znacząco na wzrost poziomu cukru w organizmie. Pacjenci dowiedzieli się jakie są korzyści zdrowego żywienia oraz dostali praktyczne wskazówki na co zwracać uwagę podczas zakupów w sklepie i podczas tworzenia posiłków. Każdy pacjent dostał również materiały edukacyjne dotyczące omawianego tematu.

© 2024 "OLMEDICA sp. z o.o. w Olecku" Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Tworzenie stron internetowych Jellinek Tworzenie stron internetowych Jellinek
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies