Zadzwoń
Napisz
Opcje ustawień

Aktualności

Nowa karetka szpitala "OLMEDICA" w Olecku

10 Czerwiec 2024

Nowa karetka szpitala "OLMEDICA" w Olecku

W dniu 06.06.2024 „Olmedica” w Olecku odebrała  nowy ambulans dla zespołu ratownictwa medycznego. Pojazd wyposażony jest m.in. w nosze z systemem elektrycznym o udźwigu 320 kg, co spełnia wymagania dla noszy bariatrycznych, krzesełko kardiologiczne z systemem schodołaz (możliwość zjeżdżania z pacjentem po schodach), videolaryngoskop, dezynfektor plazmowy. Są to nowoczesne rozwiązania, które przeniosą jakość udzielanych świadczeń na kolejny poziom. Ciągły rozwój technologiczny sprawia, że szybkość działania na miejscu zdarzenia przez ratowników medycznych zależy już nie tylko od przygotowania merytorycznego, zdolności manualnych i doświadczenia ale również od sprzętu, którym dysponują.

Wartość ambulansu to 594.735,00 zł.
Został sfinansowany w całości z Funduszu Medycznego MZ.

Ambulans po doposażeniu w urządzenia Systemu Wspomagania Dowodzenia trafi już 10 czerwca do ZRM P N0120 w Wydminach, gdzie zastąpi wysłużoną, dziewięcioletnią karetkę.

© 2024 "OLMEDICA sp. z o.o. w Olecku" Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Tworzenie stron internetowych Jellinek Tworzenie stron internetowych Jellinek
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies