Zadzwoń
Napisz
Opcje ustawień

Aktualności

Oddział Ginekologiczno-Położniczy i Neonatologiczny w Olecku

23 Luty 2022

Oddział Ginekologiczno-Położniczy i Neonatologiczny w Olecku

Oddział Ginekologiczno-Położniczy i Neonatologiczny w Oleckim szpitalu OLMEDICA serdecznie zaprasza wszystkie kobiety do korzystania z naszych usług.

Gwarantujemy profesjonalną opiekę podczas porodu, jak i w połogu. Zapewniamy stały kontakt matki z noworodkiem po porodzie.

Dysponujemy klimatyzowaną salą porodową, salą cięć cesarskich w bezpośrednim sąsiedztwie bloku porodowego, salą do porodów dla kobiet z dodatnim wynikiem COVID-19.

Sale pobytu pacjenta jedno lub dwuosobowe z węzłem sanitarnym, wszystkie wyposażone w nowe elektryczne łóżka i szafki przyłóżkowe oraz stolik pielęgnacyjny z wanienką dla noworodka oraz fotele do karmienia . Nowoczesne łazienki po generalnym remoncie. Możliwe są także porody rodzinne.

Każda rodząca ma do dyspozycji wiele opcji łagodzących bóle porodowe : drabinki, piłki, worki Sako, okłady żelowe oraz stały dostęp do znieczulenia zewnątrzoponowego.

Odpowiednio wykwalifikowany zespół lekarzy , pielęgniarek i położnych oraz nowoczesny sprzęt medyczny ( wysokiej jakości USG, system nadzoru okołoporodowego) gwarantuje nadzór i opiekę medyczną na wysokim poziomie.

© 2024 "OLMEDICA sp. z o.o. w Olecku" Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Tworzenie stron internetowych Jellinek Tworzenie stron internetowych Jellinek
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies