Zadzwoń
Napisz
Opcje ustawień

Aktualności

Przekazanie łóżek dla rodziców i opiekunów dzieci hospitalizowanych

11 Styczeń 2023

Przekazanie łóżek dla rodziców i opiekunów dzieci hospitalizowanych

Oficjalne przekazanie łóżek dla rodziców i opiekunów dzieci hospitalizowanych w oddziale dziecięcym.

11 stycznia 2023 r. przedstawiciele Fundacji Ronalda McDonalda w towarzystwie burmistrza Olecka uroczyście przekazali 10 rozkładanych łóżek dla rodziców opiekujących się dziećmi podczas hospitalizacji w oddziale dziecięcym naszego szpitala.

Darowizna w postaci łóżek bardzo nas cieszy i wpisuje się w filozofię działania oddziału, jako miejsca przyjaznego rodzinie. Pobyt rodzica czy opiekuna z dzieckiem podczas choroby dziecka jest bardzo ważny i sprzyja szybszemu dochodzeniu do zdrowia malucha. Dzieci czują się bezpiecznie, lepiej znoszą zabiegi medyczne, co jest bardzo pomocne w procesie leczniczym. Dzięki tej darowiźnie będziemy mogli lepiej zadbać o komfort pobytu rodziców, czy opiekunów w czasie hospitalizacji.

© 2024 "OLMEDICA sp. z o.o. w Olecku" Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Tworzenie stron internetowych Jellinek Tworzenie stron internetowych Jellinek
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies