Zadzwoń
Napisz
Opcje ustawień

Aktualności

Lekarz z Empatii

05 Kwiecień 2022

Lekarz z Empatii

Olmedica w Olecku Sp. z o.o.  z przyjemnością informuje, że nasz lekarz diabetolog dr Sławomir Grycel został laureatem ogólnopolskiego Plebiscytu na mistrza komunikacji z pacjentem.

Plebiscyt to autorski program, którego celem jest uhonorowanie lekarzy wyróżniających się w swojej codziennej pracy pełną empatii postawą wobec pacjentów.

Są wśród lekarek i lekarzy osobowości, o których pacjenci mówią: „to prawdziwy lekarz z powołania”. To specjaliści, których, oprócz wysokich kompetencji zawodowych, wyróżnia jeszcze coś, czego na studiach medycznych zazwyczaj nie mieli okazji się nauczyć, a co potrafi w zasadniczy sposób wpłynąć na skuteczność zalecanej pacjentowi terapii. Chodzi o umiejętność stworzenia z pacjentem relacji porozumienia i zaufania. A drogą do wypracowania takich relacji są wyjątkowe kompetencje komunikacyjne lekarza, oparte na chęci słuchania i partnerskiej rozmowie.

To takich właśnie lekarzy wyróżniono w plebiscycie „Lekarz z Empatii ‘’.

Kapitułę Plebiscytu stanowią przedstawiciele organizacji pacjenckich w Polsce, które na co dzień działają na rzecz społeczności chorych, wspierając nie tylko wdrażanie efektywnych strategii leczenia, ale także właśnie promujących partnerski dialog w relacji pacjent -lekarz. Rolą Kapituły w formie otwartej dyskusji i jawnego głosowania jest właśnie wybór lekarza.

Lekarz z empatii

© 2022 "OLMEDICA sp. z o.o. w Olecku" Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Tworzenie stron internetowych Jellinek Tworzenie stron internetowych Jellinek
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies